0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
TT-CUP
Sergii Lugovskyi
۳
۲
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۲۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۲:۲۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۲۵
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۵۵
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۵۵
Roman Rybachuk
۱
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۵۵
Yuryi Shchepanskyi
۲
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۳۵
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۲۵
Andrii Zaitsev
۳
۲
Alexandr Semenets
Finished
۰۹:۵۵
Vladislav Ivanchatenko
۲
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۱:۲۵
Denys Scherbak
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۱:۵۰
Denys Scherbak
۳
۰
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۳:۲۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۵:۵۰
Roman Rybachuk
۳
۰
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۵:۲۵
Serhii Boiko
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۰۹:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۰۹:۲۵
Oleksandr Shkurupii
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۰:۲۰
Dmitriy Baystryuchenko
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۰:۲۵
Stanislav Strogov
۳
۱
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۱:۱۵
Yuryi Shchepanskyi
۰
۳
Vladislav Kalugin
Finished
۱۳:۳۵
Kozyr Ivan
۳
۱
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۳:۵۵
Denys Scherbak
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۴:۲۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۴:۵۰
Vitalii Vovk
۳
۲
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۴:۵۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۵۵
Serhii Boiko
۲
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۵:۲۰
Serhij Maksymiv
۳
۲
Andrey Zenyuk
inprogress
۱۹:۱۰
Ivanov Ruslan
۳
۲
Igor Sukovaty
Finished
۱۹:۲۵
Serhii Rutskyi
۱
۳
Nazarii Haievyi
Finished
۲۰:۱۰
Illia Udod
۳
۱
Serhii Rutskyi
Finished
۲۰:۴۰
Carlos Beteta
۳
۲
Federico J Redondo
Finished
۰۰:۱۰
Tomas Havlicek
۳
۱
Ezr Vaclav
Finished
۰۰:۲۰
Ilya Semenyuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۲۵
Petr Dvorak
۰
۳
Tomas Beran
Finished
۰۰:۵۰
Tomas Havlicek
۱
۳
Petr Dvorak
Finished
۰۱:۲۰
Ezr Vaclav
۰
۳
Tomas Beran
Finished
۰۲:۲۰
Marcin Motyka
۳
۱
Miller Montealegre
Finished
۰۳:۳۰
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۵۵
Kotlyarevskiy Semen
۳
۰
Miller Montealegre
Finished
۰۴:۰۰
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۵:۵۵
Denys Scherbak
۳
۱
Vitalii Vovk
Finished
۰۹:۵۰
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Sergey Tsybulin
Finished
۱۰:۰۵
Toomas Libene
۳
۲
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۰:۱۵
Mykola Kyselyov
۱
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۰:۲۵
Davyd Symonchuk
۳
۱
Vladislav Kalugin
Finished
۱۰:۳۵
Victor Sanchez
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۰:۴۰
Aleksandr Smirnov
۳
۱
Toomas Libene
Finished
۱۰:۴۵
Serhii Boiko
۳
۲
Vitalii Vovk
Finished
۱۰:۵۰
Lukas Pour
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۰:۵۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Alexandr Semenets
Finished
۱۰:۵۵
Yury Abroskin
۳
۱
Mykola Kyselyov
Finished
۱۱:۰۰
Andrii Baklykov
۳
۱
Sergey Tsybulin
Finished
۱۱:۰۵
Jesus Martin
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۱:۱۰
Denis Kebalo
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۱:۲۰
Michal Nemec
۰
۳
Lukas Pour
Finished
۱۱:۲۰
Igor Maksymchuk
۱
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۱:۳۵
Jose Rosas
۰
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۱:۴۰
Stanislav Strogov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۱:۴۵
Radek Libovicky
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۱۱:۵۰
Andrii Zaitsev
۱
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۱:۵۵
Andrii Baklykov
۳
۰
Vladislav Kalugin
Finished
۱۲:۰۵
Victor Sanchez
۳
۰
Jesus Martin
Finished
۱۲:۱۰
Igor Maksymchuk
۳
۲
Mykola Kyselyov
Cancelled
۱۲:۱۰
Aleksandr Smirnov
۳
۲
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۲:۱۵
Radek Libovicky
۳
۲
Lukas Pour
Finished
۱۲:۲۰
Serhii Boiko
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۲
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۲:۲۵
Davyd Symonchuk
۳
۲
Sergey Tsybulin
Finished
۱۲:۳۵
Jose Rosas
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۲:۴۰
Yury Abroskin
۲
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۲:۴۵
Stanislav Strogov
۰
۳
Aleksandr Smirnov
Finished
۱۲:۴۵
Oleksandr Shkurupii
۰
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۲:۵۰
Michal Nemec
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۱۲:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۲
Alexandr Semenets
Finished
۱۲:۵۵
Andrii Baklykov
۳
۲
Davyd Symonchuk
Finished
۱۳:۰۵
Jesus Martin
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۳:۱۰
Radek Libovicky
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۱۳:۲۰
Igor Maksymchuk
۳
۰
Yury Abroskin
Finished
۱۳:۲۰
Andrii Zaitsev
۰
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۳:۲۵
Jose Rosas
۲
۳
Jesus Martin
Finished
۱۳:۴۰
Aleksandr Smirnov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۳:۴۵
Serhii Boiko
۰
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۳:۵۰
Mykola Kyselyov
۰
۳
Serhii Poliakov
Finished
۱۳:۵۵
Andrii Baklykov
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۴:۰۵
Victor Sanchez
۳
۰
Jesus Rodriguez
Finished
۱۴:۱۰
Michal Nemec
۱
۳
Radek Libovicky
Finished
۱۴:۲۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۴:۲۵
Yury Abroskin
۳
۱
Mykola Kyselyov
Finished
۱۴:۳۰
Vladislav Kalugin
۳
۰
Sergey Tsybulin
Finished
۱۴:۳۵
Jose Rosas
۱
۳
Victor Sanchez
Finished
۱۴:۴۰
Igor Maksymchuk
۳
۰
Serhii Poliakov
Finished
۱۵:۰۵
Jesus Rodriguez
۱
۳
Enrique Limonta
Finished
۱۵:۱۰
Martin Dolezal
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۵:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Andrii Zaitsev
Finished
۱۵:۲۵
Andrii Baklykov
۲
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۵:۳۵
Igor Maksymchuk
۳
۰
Mykola Kyselyov
Finished
۱۵:۴۰
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۵:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۱
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۵:۵۵
Ihor Solomianyi
۲
۲
Artem Trofymchuk
Finished
۱۶:۰۵
Enrique Limonta
۲
۱
Victor Sanchez
Finished
۱۶:۱۰
Yury Abroskin
۱
۲
Serhii Poliakov
Finished
۱۶:۱۵
Denis Kebalo
۰
۱
Vitalii Vovk
Finished
۱۶:۲۰
Ruzicka Josef
۰
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۶:۲۰
Vladislav Ivanchatenko
۰
۰
Alexandr Semenets
Finished
۱۶:۲۵
Vladimir Ivasiv
-
-
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۶:۳۵
Serhii Rutskyi
-
-
Andrey Zenyuk
Finished
۱۶:۴۰
Igor Maksymchuk
-
-
Yury Abroskin
Finished
۱۶:۵۰
Martin Dolezal
-
-
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۶:۵۰
Kalyniuk Dmytro
-
-
Artem Trofymchuk
Finished
۱۷:۰۵
Serhij Maksymiv
-
-
Nazarii Haievyi
Finished
۱۷:۱۰
Ruzicka Josef
-
-
Martin Dolezal
Finished
۱۷:۲۰
Denis Kebalo
-
-
Denys Scherbak
Finished
۱۷:۲۰
Dmitriy Baystryuchenko
-
-
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۷:۲۵
Nazarii Hrytsyienko
-
-
Dmitriy Vahta
Finished
۱۷:۳۰
Ihor Solomianyi
-
-
Vladimir Ivasiv
Finished
۱۷:۳۵
Illia Udod
-
-
Andrey Zenyuk
Finished
۱۷:۴۰
Evgeniy Pismenny
-
-
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۷:۵۰
Kozyr Ivan
-
-
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۷:۵۵
Nechyporuk Vadym
-
-
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۸:۰۰
Kalyniuk Dmytro
-
-
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۸:۰۵
Serhii Rutskyi
-
-
Serhij Maksymiv
Finished
۱۸:۱۰
Sergey Skachenko
-
-
Denis Nemchenko
Finished
۱۸:۲۰
Ctibor Zaplatilek
-
-
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۰
Ivanov Ruslan
-
-
Andrey Chermensky
Finished
۱۸:۲۵
Kotik Andrei
۲
۳
Dmitriy Vahta
Finished
۱۸:۳۰
Vladimir Ivasiv
-
-
Artem Trofymchuk
Finished
۱۸:۳۵
Illia Udod
-
-
Nazarii Haievyi
Finished
۱۸:۴۰
Pavel Skopek
۳
۲
Martin Sulc
Finished
۱۸:۵۰
Igor Sukovaty
-
-
Denis Vakulenko
Finished
۱۸:۵۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Andrey Chermensky
Finished
۱۸:۵۵
Kotik Andrei
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۹:۰۰
Kalyniuk Dmytro
۳
۲
Vladimir Ivasiv
inprogress
۱۹:۰۵
Matej Beran
۲
۳
Pavel Skopek
Finished
۱۹:۲۰
Denis Vakulenko
۳
۲
Denis Nemchenko
Finished
۱۹:۲۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Dmitriy Vahta
Finished
۱۹:۳۰
Ihor Solomianyi
۰
۳
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۹:۳۵
Illia Udod
۰
۳
Serhij Maksymiv
Finished
۱۹:۴۰
David Jicha
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۱۹:۵۰
Sergey Skachenko
۳
۲
Denis Vakulenko
Finished
۱۹:۵۰
Igor Sukovaty
۳
۱
Andrey Chermensky
Finished
۱۹:۵۵
Kotik Andrei
۳
۱
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۰:۰۰
Kalyniuk Dmytro
۲
۳
Ihor Solomianyi
Finished
۲۰:۰۵
David Jicha
۰
۳
Pavel Skopek
Finished
۲۰:۲۰
Ivanov Ruslan
۱
۳
Denis Nemchenko
Finished
۲۰:۲۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Igor Sukovaty
Finished
۲۰:۲۵
Dmitriy Vahta
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۰:۳۰
Yaroslav Vorsulyak
۳
۰
Artem Trofymchuk
Finished
۲۰:۳۵
Matej Beran
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۲۰:۵۰
Ivanov Ruslan
۳
۲
Denis Vakulenko
Finished
۲۰:۵۰
Andrey Chermensky
۰
۳
Denis Nemchenko
Finished
۲۰:۵۵
Kotik Andrei
۲
۳
Dmitriy Vahta
Finished
۲۱:۰۰
Kalyniuk Dmytro
۲
۳
Artem Trofymchuk
Finished
۲۱:۰۵
Nazarii Haievyi
۱
۳
Andrey Zenyuk
inprogress
۲۱:۱۰
Sergey Skachenko
۳
۲
Ivanov Ruslan
Finished
۲۱:۲۰
David Jicha
۳
۱
Matej Beran
Finished
۲۱:۲۰
Igor Sukovaty
۳
۰
Denis Nemchenko
Finished
۲۱:۲۵
Nechyporuk Vadym
۰
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۱:۳۰
Yaroslav Vorsulyak
۳
۰
Ihor Solomianyi
Finished
۲۱:۳۵
Illia Udod
۳
۱
Andrey Zenyuk
inprogress
۲۱:۴۰
Denis Vakulenko
۰
۳
Andrey Chermensky
Finished
۲۱:۵۰
Matej Beran
۰
۳
Martin Sulc
inprogress
۲۱:۵۰
Nechyporuk Vadym
۳
۱
Dmitriy Vahta
Finished
۲۲:۰۰
Nazarii Haievyi
۲
۳
Serhij Maksymiv
Finished
۲۲:۱۰
Pavel Skopek
۲
۳
David Jicha
Finished
۲۲:۲۰
Kotik Andrei
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۲:۳۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۲۲:۵۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Kotik Andrei
Finished
۲۳:۰۰
Petr Moravec
۳
۰
Petr Kotrbaty
Finished
۲۳:۲۰
Marek Kulisek
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۲۳:۵۰
Czech Republic
Pro League
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jiri Pozarsky
Finished
۱۳:۳۰
Milan Kolar
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۰۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۴:۰۰
Josef Koutnik
۲
۳
Jan Lovl
Finished
۱۴:۰۰
Vlastimil Pecka
۳
۰
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۰:۰۰
Jan Varcl Jr.
۲
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۰۰
Jan Berger
۱
۳
Kamil Novak
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۲:۰۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Lovl
Finished
۱۲:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۳۰
Milan Kolar
۳
۰
Jan Berger
Cancelled
۰۳:۳۰
Jan Varcl Jr.
۰
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۳۰
Kamil Novak
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۲
Ludek Vtelensky
Finished
۰۴:۳۰
Ludek Madle
۳
۱
Martin Tacinec
Finished
۱۴:۰۰
Jan Jablonovsky
۳
۰
Jan Knot
Cancelled
۱۵:۰۰
Frantisek Skacelik
۰
۳
Kamil Kleprlik
Finished
۲۰:۰۰
Roman Polovka
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۲۳:۰۰
Marek Roh
۱
۳
Jiri Neuman
Finished
۰۰:۰۰
Josef Shilgan
۱
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۰۰
Marek Zaskodny
۱
۳
Jan Dzida
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Neuman
۲
۳
Petr Svec
Finished
۰۰:۳۰
Jan Dzida
۳
۱
Adam Vitasek
Finished
۰۰:۳۰
Petr Vicherek
۱
۳
Marek Zaskodny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Marek Roh
Cancelled
۰۱:۰۰
Petr Korp Sr.
۳
۰
Vlastimil Pecka
Finished
۰۱:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Neuman
۳
۰
Marek Roh
Finished
۰۱:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۳۰
Adam Vitasek
۰
۳
Petr Vicherek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Korp Sr.
۳
۱
Vlastimil Pecka
Finished
۰۲:۰۰
Jan Dzida
۳
۲
Marek Zaskodny
Finished
۰۲:۰۰
Petr Bradach
۰
۳
Josef Shilgan
Finished
۰۲:۰۰
Petr Svec
۳
۲
Petr Svoboda
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Novak
۱
۳
Milan Kolar
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Andrle
۰
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Ondrej Kucirek
۲
۳
Ludek Vtelensky
Finished
۰۳:۰۰
Jan Berger
۱
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۵:۳۰
Ondrej Kucirek
۰
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Andrle
۳
۱
Jan Berger
Cancelled
۰۶:۰۰
Ludek Vtelensky
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۶:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۰
Milan Kolar
Finished
۰۶:۳۰
Kamil Novak
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۰۷:۳۰
Ludek Vtelensky
۳
۲
Ondrej Kucirek
Finished
۰۷:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۸:۰۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۰
Vaclav Moskor
Finished
۱۰:۳۰
Jan Lovl
۳
۰
Radek Fnukal
Finished
۱۰:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Martin Tacinec
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Vitezslav Malina
۲
۳
Josef Koutnik
Finished
۱۱:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Tomas Varnushka
Finished
۱۱:۰۰
Vlastimil Svatos
۰
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۱:۰۰
Petr Jochym
۳
۰
Lukas Stempak
Finished
۱۱:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Vlastimil Svatos
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Pozarsky
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Moskor
۳
۱
Petr Jochym
Finished
۱۱:۳۰
Radek Fnukal
۳
۲
Vitezslav Malina
Cancelled
۱۱:۳۰
Cesta Havrda
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۱۲:۰۰
Lukas Stempak
۱
۳
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۱۲:۰۰
Dalibor Velky Jnr.
۰
۳
Petr Jochym
Finished
۱۲:۳۰
Jan Lovl
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۱۲:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۲:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Moskor
۲
۳
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Pozarsky
۱
۳
Tomas Varnushka
Finished
۱۳:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Cesta Havrda
Finished
۱۳:۰۰
Radek Fnukal
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۳:۰۰
Vaclav Moskor
۳
۲
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۳۰
Cesta Havrda
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۳:۳۰
Radek Fnukal
۳
۰
Vitezslav Malina
Cancelled
۱۳:۳۰
Petr Jochym
۳
۱
Dalibor Velky Jnr.
Cancelled
۱۴:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۴:۳۰
Tonar Lukas
۳
۱
Milan Regner
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Levicky
۳
۲
Ivo Palmi
Finished
۱۴:۳۰
Josef Kutifel
۳
۱
Martin Guk
Finished
۱۴:۳۰
Vitezslav Malina
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۵:۰۰
Zbynek Zientek
۳
۱
Vasil Stempak
Finished
۱۵:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Viktor Skokan
Finished
۱۵:۰۰
Vlastimil Kaisler
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۱۵:۳۰
Milan Regner
۳
۱
Jan Jablonovsky
Finished
۱۵:۳۰
Ivo Palmi
۱
۳
Zbynek Zientek
inprogress
۱۵:۳۰
Martin Guk
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۱۵:۳۰
Vasil Stempak
۱
۲
Jakub Levicky
Finished
۱۶:۰۰
Viktor Skokan
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۱۶:۰۰
Josef Koutnik
۰
۰
Jan Manhal Jr
Finished
۱۶:۰۰
Jan Knot
۰
۳
Tonar Lukas
Finished
۱۶:۰۰
Jan Manhal Jr
-
-
Vitezslav Malina
Finished
۱۶:۳۰
Tonar Lukas
-
-
Jan Jablonovsky
Finished
۱۶:۳۰
Josef Kutifel
-
-
Eric Maresh
Finished
۱۶:۳۰
Jakub Levicky
-
-
Zbynek Zientek
Finished
۱۶:۳۰
Milan Regner
-
-
Jan Knot
Finished
۱۷:۰۰
Martin Guk
-
-
Viktor Skokan
Finished
۱۷:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Vasil Stempak
Finished
۱۷:۰۰
Vlastimil Kaisler
-
-
Josef Koutnik
Finished
۱۷:۰۰
Josef Kutifel
-
-
Martin Guk
Finished
۱۷:۳۰
Vitezslav Malina
-
-
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۷:۳۰
Jan Jablonovsky
-
-
Jan Knot
Finished
۱۷:۳۰
Ivo Palmi
-
-
Vasil Stempak
Finished
۱۷:۳۰
Zbynek Zientek
-
-
Jakub Levicky
Finished
۱۸:۰۰
Josef Koutnik
-
-
Jan Manhal Jr
Finished
۱۸:۰۰
Eric Maresh
-
-
Viktor Skokan
Finished
۱۸:۰۰
Tonar Lukas
-
-
Milan Regner
Finished
۱۸:۰۰
Martin Kowalik
-
-
Petr Anton
Finished
۱۸:۳۰
Kamil Kleprlik
-
-
Radim Uhlar
Finished
۱۸:۳۰
Michal Zobac
-
-
Dominik Lengal
Finished
۱۸:۳۰
Jan Kanera
-
-
Josef Shilgan
Finished
۱۸:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Marcel Pikous
Finished
۱۹:۰۰
Martin Pavliska
۳
۱
Frantisek Skacelik
Finished
۱۹:۰۰
Martin Mastera
۱
۳
Oldrich Stehlik
Finished
۱۹:۰۰
Josef Kutifel
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۱۹:۰۰
Josef Shilgan
۲
۳
Josef Kutifel
Finished
۱۹:۳۰
Dominik Lengal
۳
۲
Martin Mastera
inprogress
۱۹:۳۰
Petr Anton
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۱۹:۳۰
Radim Uhlar
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۱۹:۳۰
Marcel Pikous
۰
۳
Martin Kowalik
Finished
۲۰:۰۰
Viktor Skokan
۱
۳
Jan Kanera
Finished
۲۰:۰۰
Oldrich Stehlik
۳
۲
Michal Zobac
Finished
۲۰:۰۰
Jan Kanera
۰
۳
Josef Kutifel
Finished
۲۰:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۲۰:۳۰
Michal Zobac
۳
۱
Martin Mastera
Finished
۲۰:۳۰
Kamil Kleprlik
۳
۲
Martin Pavliska
inprogress
۲۰:۳۰
Radim Uhlar
۱
۳
Frantisek Skacelik
Finished
۲۱:۰۰
Dominik Lengal
۱
۳
Oldrich Stehlik
Finished
۲۱:۰۰
Josef Shilgan
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۲۱:۰۰
Petr Anton
۰
۳
Marcel Pikous
Finished
۲۱:۰۰
Michal Zobac
۳
۱
Martin Mastera
Finished
۲۱:۳۰
Jan Kanera
۳
۰
Josef Shilgan
Finished
۲۱:۳۰
Martin Pavliska
۲
۳
Frantisek Skacelik
Finished
۲۱:۳۰
Petr Anton
۱
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۲۱:۳۰
Oldrich Stehlik
۳
۱
Dominik Lengal
Finished
۲۲:۰۰
Martin Kowalik
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۲۲:۰۰
Josef Kutifel
۱
۳
Viktor Skokan
Finished
۲۲:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۰
Radim Uhlar
Finished
۲۲:۰۰
Lukas Boruvka
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۲۲:۳۰
Karel Hons
۲
۳
Ales Krejci
Finished
۲۲:۳۰
Dominik Muller
۳
۱
Dalibor Kolek
Finished
۲۳:۰۰
Petr Masa
۳
۲
Bohumil Zadina
Finished
۲۳:۰۰
Josef Medek
۳
۱
Zdenek Bilek
inprogress
۲۳:۰۰
Tomas Postelt
۳
۱
Josef Medek
Finished
۲۳:۳۰
Ales Krejci
۲
۳
Petr Masa
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Challenger Ochsenhausen
Huzjak Josip
۱
۳
Sven Happek
Finished
۱۱:۴۰
Dennis Klein
۳
۱
Simon Berglund
Finished
۱۴:۲۰
Amirreza Abbasi
۳
۱
Albert Vilardell
Finished
۰۰:۲۰
Dennis Klein
۳
۱
Mohammadali Rouintanesfahani
Cancelled
۱۱:۰۰
Daniel Rinderer
۲
۳
Albert Vilardell
Finished
۱۲:۲۰
Simon Berglund
۳
۰
Sven Happek
Finished
۱۳:۰۰
Amirreza Abbasi
۳
۰
Huzjak Josip
Finished
۱۳:۴۰
Daniel Rinderer
۰
۳
Mohammadali Rouintanesfahani
Finished
۱۵:۰۰
Simon Berglund
۳
۱
Daniel Rinderer
Finished
۱۵:۳۰
Amirreza Abbasi
-
-
Dennis Klein
Finished
۱۶:۳۵
Daniel Rinderer
-
-
Amirreza Abbasi
Finished
۱۷:۳۰
Simon Berglund
-
-
Dennis Klein
Finished
۱۸:۰۰
Slovenia
WTT Feeder Otocec
Daniel Habesohn
۳
۴
Beixun Zeng
Finished
۱۸:۴۵
Yaroslav Zhmudenko
۰
۴
Peng Xiang
Finished
۱۴:۳۵
Jaehyun An
۴
۱
Guodong Liang
Finished
۱۴:۳۵
Siu Hang Lam
۰
۴
Chen Yuanyu
Finished
۱۴:۳۵
Shidong Lin
۴
۱
Man Ho Kwan
Cancelled
۱۴:۳۵
Daeseong Cho
۴
۱
Vitor Ishiy
Finished
۱۵:۲۰
Woojin Jang
۴
۰
Amin Ahmadian
Finished
۱۵:۲۰
Seungmin Cho
۴
۳
Marcos Freitas
Finished
۱۸:۰۰
Andrej Gacina
-
-
Marek Badowski
Finished
۱۸:۰۰
Borna Petek
-
-
Lubomir Jancarik
Finished
۱۸:۰۰
Ali Alkhadrawi
-
-
Benedek Olah
Finished
۱۸:۰۰
Maciej Kubik
۴
۱
Tomislav Pucar
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Nima Alamian
۴
۱
Lubomir Pistej
Finished
۱۸:۴۵
Nima Alamian
۱
۴
Benedek Olah
Finished
۲۲:۰۰
Marek Badowski
۴
۰
Filip Zeljko
Finished
۲۲:۰۰
Chen Yuanyu
۰
۴
Maciej Kubik
inprogress
۲۲:۰۰
Woojin Jang
-
-
Lubomir Jancarik
Cancelled
۲۲:۱۰
Jaehyun An
۴
۳
Daeseong Cho
Finished
۲۲:۵۵
Beixun Zeng
۰
۴
Peng Xiang
inprogress
۲۲:۵۵
Mizuki Oikawa
۲
۴
Seungmin Cho
Finished
۲۲:۵۵
Slovenia
WTT Feeder Otocec, Doubles
Shinozuka H./Oikawa M.
۰
۳
An J./Cho S.
Finished
۲۰:۰۵
Cho D./Jang W.
۳
۲
Togami S./Yoshimura M.
Finished
۲۰:۰۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Sergey Korobeinik
۱
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۰۰
Mykhaylo Myronchenko
۱
۳
Dmitriy Bortsov
Finished
۰۰:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۳۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Dmitriy Bortsov
Finished
۰۱:۰۰
Oleksandr Liushnia
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۳۰
Mykhaylo Myronchenko
۳
۰
Dmitry Yurkov
Cancelled
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۴:۳۰
Andrey Burdakov
-
-
Marchenko Sergey
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Andreev
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Cancelled
۰۹:۰۰
Artyom Doroshenko
۳
۲
Vitaliy Krokhmal
Cancelled
۰۹:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۹:۳۰
Oleg Andreev
۳
۲
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
Artyom Doroshenko
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۰:۰۰
Maxim Butkov
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۰:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Cancelled
۱۱:۰۰
Artyom Doroshenko
۲
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۱:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۱:۳۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۱:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۱
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۱۲:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Oleg Andreev
Cancelled
۱۲:۰۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۲:۳۰
Mukha Taras
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۱۲:۳۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Artyom Doroshenko
Cancelled
۱۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Oleg Andreev
Cancelled
۱۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۱۳:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۲
Maxim Butkov
Finished
۱۳:۳۰
Maxim Butkov
۳
۱
Artyom Doroshenko
Finished
۱۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۱۴:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۴:۳۰
Igor Akimov
۳
۲
Sergey Korobeinik
Cancelled
۱۵:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۱
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۵:۰۰
Oleksandr Liushnia
-
-
Sergey Korobeinik
Finished
۱۶:۳۰
Yan Krol
-
-
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۶:۳۰
Igor Akimov
-
-
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۷:۰۰
Dmitry Yurkov
-
-
Yan Krol
Finished
۱۷:۰۰
Dmitriy Bortsov
-
-
Dmitry Yurkov
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Korobeinik
-
-
Igor Akimov
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Oleksandr Liushnia
inprogress
۱۹:۳۰
Dmitriy Bortsov
۳
۲
Yan Krol
Finished
۱۹:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۲۰:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Igor Akimov
inprogress
۲۰:۰۰
Anton Yolkin
۳
۰
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۱:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۲۱:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Konstantyn Kirsanov
inprogress
۲۲:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۲
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۲:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۲۳:۰۰
Rodion Pirveli
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۲۳:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Oleksandr Ivashkin
Finished
۲۳:۳۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Murashko
۱
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۰۰:۰۰
Andrei Bairakov
۳
۲
Viktor Anishchenko
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Anishchenko
۳
۲
Maksim Busov
Finished
۱۰:۳۰
Andrei Bairakov
۲
۳
Maksim Busov
Finished
۱۱:۳۰
Aleksandr Vanagel
۳
۲
Kirill Shurapov
Finished
۱۴:۰۰
Valerii Bykh
۱
۳
Aleksandr Vanagel
Finished
۱۴:۳۰
Valerii Bykh
۰
۳
Kirill Shurapov
Finished
۱۶:۰۰
Aleksandr Glushko
-
-
Vladimir Koshel
Finished
۱۷:۳۰
Viktor Smirnov
۰
۳
Aleksandr Glushko
Finished
۱۹:۰۰
Vladimir Koshel
۳
۱
Viktor Smirnov
Finished
۲۰:۰۰
Europe
TT Elite Series
Karol Dzida
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۰:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Artur Grela
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Maslowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۰:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Petr David
Finished
۰۱:۰۰
Szymon Radlo
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۱۵
Jakub Wozniak
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۴۵
Igor Misztal
۳
۲
Szymon Marciniak
Finished
۰۲:۰۰
Karol Dzida
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Maslowski
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۲:۴۵
Jakub Wozniak
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Igor Misztal
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Karol Dzida
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۴:۰۰
Mariusz Koczyba
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Wozniak
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۱۵
Igor Misztal
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۳۰
Karol Dzida
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۶:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۳۰
Igor Misztal
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Szymon Marciniak
Finished
۰۸:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۹:۴۵
Antoni Witkowski
۰
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Wozniak
۱
۳
Daniel Lis
Cancelled
۱۰:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۰:۳۰
Igor Misztal
۳
۲
Szymon Marciniak
Finished
۱۰:۴۵
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۱۱:۱۵
Antoni Witkowski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۱:۳۰
Szymon Marciniak
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۴۵
Igor Misztal
۳
۲
Daniel Lis
Finished
۱۲:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۲:۳۰
Jakub Wozniak
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Cancelled
۱۲:۴۵
Jakub Kosowski
۲
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۳:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Igor Misztal
Finished
۱۳:۱۵
Antoni Witkowski
۲
۳
Adrian Wiecek
Cancelled
۱۳:۳۰
Szymon Marciniak
۰
۳
Daniel Lis
Finished
۱۳:۴۵
Jakub Wozniak
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۱۴:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Szymon Marciniak
Finished
۱۴:۴۵
Daniel Lis
۳
۲
Bartosz Czerwinski
inprogress
۱۵:۱۵
Jakub Stecyszyn
۲
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Wozniak
۳
۱
Szymon Marciniak
inprogress
۱۵:۴۵
Igor Misztal
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۶:۱۵
Adrian Wiecek
-
-
Michal Malachowski
Finished
۱۶:۳۰
Maciej Podsiadlo
-
-
Daniel Lis
Finished
۱۶:۴۵
Antoni Witkowski
-
-
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۷:۰۰
Michal Malachowski
-
-
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۸:۰۰
Antoni Witkowski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۹:۰۰
Michal Malachowski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۲۰:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۲۱:۰۰
Michal Malachowski
۰
۳
Antoni Witkowski
inprogress
۲۱:۳۰
Adrian Wiecek
۲
۳
Antoni Witkowski
Finished
۲۲:۳۰
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Matkowski Jakub
Finished
۲۲:۴۵
Michal Malachowski
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۲۳:۰۰
Jaroslaw Rolak
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۲۳:۱۵
Michal Minda
۳
۲
Kamil Duniec
Finished
۲۳:۴۵
Russia
Liga Pro
Andrey Shmakov
۲
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۰:۳۰
Kirill Malahov
۳
۱
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Zirin
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Shagarov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۲
۳
Dmitry Bakalin
Cancelled
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۲:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۱۵
Kirill Malahov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Zirin
۲
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Shagarov
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Cancelled
۰۲:۴۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۰۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۳:۱۵
Aleksey Kazakov
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Anatoly Ilin
Cancelled
۰۳:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Roman Astreev
۰
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۳:۴۵
Lopatin Sergey
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۴:۰۰
Dmitry Bakalin
۱
۳
Aleksey Zirin
Cancelled
۰۴:۱۵
Ilyas Shakirov
۲
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۴:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Cancelled
۰۴:۴۵
Igor Mihaylov
۳
۲
Aleksey Kazakov
Finished
۰۴:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۵:۰۰
Ilyas Shakirov
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Roman Astreev
Finished
۰۵:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۵:۳۰
Aleksey Kazakov
۳
۱
Aleksey Zirin
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۵:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۰
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Kolmin
۳
۲
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۴۵
Sergey Nikulin
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۹:۴۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۰
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۰:۱۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Muslikov
۳
۰
Aleksandr Gusev
Finished
۱۰:۴۵
Yaroslav Troyanov
۳
۰
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۱:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Sergey Nikulin
Cancelled
۱۱:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۱۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Sergey Muslikov
Finished
۱۱:۴۵
Vladimir Zhigalov
-
-
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Klavdenkov
۲
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۲:۱۵
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۲:۴۵
Sergey Muslikov
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۱۲:۴۵
Vladimir Dakhin
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۳:۰۰
Dmitry Bogdanov
۱
۳
Vitaly Demchenko
Finished
۱۳:۱۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۳:۳۰
Dmitriy Emec
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۱۳:۴۵
Anton Boev
۳
۱
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۳:۴۵
Valery Kutin
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۱۴:۰۰
Vitaly Demchenko
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۱۴:۱۵
Sergey Gushchin
۳
۰
Vladimir Dakhin
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۱
۳
Aleksey Lobanov
Cancelled
۱۴:۴۵
Vladimir Dakhin
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۱۵:۰۰
Aleksey Lobanov
۲
۳
Anton Boev
Finished
۱۵:۱۵
Dmitry Bogdanov
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۱۵:۱۵
Valery Kutin
۲
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۵:۳۰
Vitaly Demchenko
۲
۱
Vladimir Staroverov
Finished
۱۵:۴۵
Vitaly Demchenko
-
-
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۶:۴۵
Igor Meteleshko
-
-
Mikhail Gusev
Finished
۱۷:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
-
-
Sergey Panevin
Finished
۱۷:۱۵
Sergey Lanovenko
-
-
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۷:۳۰
Orlov Oleg
-
-
Bolokhov Anton
Finished
۱۷:۴۵
Vladimir Safonov
-
-
Stepan Dolbilin
Finished
۱۷:۴۵
Mikhail Gusev
-
-
Sergey Lanovenko
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Panevin
-
-
Vladimir Safonov
Finished
۱۸:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۲
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۸:۳۰
Stepan Dolbilin
۲
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۸:۴۵
Bolokhov Anton
-
-
Evgeny Voronkov
Finished
۱۸:۴۵
Igor Meteleshko
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۱۹:۰۰
Evgeny Voronkov
۳
۱
Orlov Oleg
Finished
۱۹:۱۵
Andrey Yurevich Lisov
۳
۰
Vladimir Safonov
Finished
۱۹:۱۵
Mikhail Gusev
۳
۰
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۹:۳۰
Sergey Panevin
۲
۳
Stepan Dolbilin
Finished
۱۹:۴۵
Orlov Oleg
۲
۳
Bolokhov Anton
Finished
۲۰:۱۵
Vladimir Safonov
۳
۲
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۲۰:۴۵
Alexander Frolov
۰
۳
Stashkovsky Gleb
Finished
۲۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Maksim Lomakin
Finished
۲۱:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۲۱:۳۰
Ivan Moshkov
۰
۳
Maksim Ilichev
Finished
۲۱:۴۵
Alexander Chencov
۳
۲
Semyon Korolev
inprogress
۲۱:۴۵
Stashkovsky Gleb
۲
۳
Alexander Chencov
Finished
۲۲:۱۵
Maksim Lomakin
۰
۳
Ivan Moshkov
Finished
۲۲:۱۵
Andrey Zabrodin
۳
۱
Sergey Puzyrev
Finished
۲۲:۳۰
Maksim Ilichev
-
-
Artem Tsitselsky
inprogress
۲۲:۴۵
Semyon Korolev
۰
۳
Alexander Frolov
Finished
۲۲:۴۵
Sergey Puzyrev
۳
۱
Aleksandr Fedorov
Finished
۲۳:۰۰
Alexander Frolov
۳
۲
Alexander Chencov
Finished
۲۳:۱۵
Artem Tsitselsky
-
-
Ivan Moshkov
inprogress
۲۳:۱۵
Stashkovsky Gleb
۱
۳
Semyon Korolev
Finished
۲۳:۴۵
Maksim Lomakin
۳
۱
Maksim Ilichev
Finished
۲۳:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۱:۳۰
Armen Darbinyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۱۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۶:۳۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۷:۳۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۸:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۹:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Gevorg Abrahamyan
Cancelled
۰۹:۵۰
Ernest Apriyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۵:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۱۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Patrick Klos
۳
۰
Krystof Prida
Finished
۱۰:۳۰
David Prusa
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۱:۴۰
Tibor Spanik
۳
۲
Miroslav Sklensky
Cancelled
۱۲:۱۵
David Prusa
۳
۱
Tomas Koldas
Finished
۱۳:۱۵
Miroslav Sklensky
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۱۳:۴۵
Tibor Spanik
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۴:۱۵
Patrick Klos
۳
۱
David Prusa
Finished
۱۴:۴۵
Tibor Spanik
۳
۲
Tomas Koldas
inprogress
۱۵:۴۵
Miroslav Sklensky
۲
۳
Josef Braun
Finished
۱۶:۱۵
Patrick Klos
-
-
Tibor Spanik
Finished
۱۷:۱۵
Josef Braun
-
-
Krystof Prida
Finished
۱۷:۴۵
Miroslav Sklensky
-
-
Tomas Koldas
Finished
۱۸:۱۵
World
TT Trophy
Levente Both
۰
۳
Viktor Sipos
Finished
۱۵:۴۵
Slovenia
WTT Feeder Otocec Women
Swastika Ghosh
-
-
Miu Hirano
Finished
۱۶:۵۰
Tania Plaian
-
-
Wing Nam Ng
Finished
۱۶:۵۰
Slovenia
WTT Feeder Otocec Women, Doubles
Zhu C./Doo H.K.
۳
۰
Tomanovska K./Blaskova Z.
Finished
۱۹:۳۰
Balazova B./Matelova H.
۳
۱
Kuai M./Chen Y.
Finished
۱۹:۳۰
Sen P./Mukherjee A.
۳
۱
Madarasz D./Pota G.
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید