0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Kawasaki Frontale
۱
۰
Jubilo Iwata
inprogress
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Sanfrecce Hiroshima
inprogress
۱۴:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۲
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Banfield
۱
۱
Barracas Central
Finished
۰۲:۳۰
Rosario Central
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۰
۰
Incheon United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Suwon City
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۴:۳۰
Brazil
Serie B
CR Vasco da Gama RJ
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Londrina EC
۳
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie A
Internacional RS
۳
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۵:۰۰
Peru
Primera Division
Utc de Cajamarca
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۰۰
FBC Melgar Arequipa
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Beachside FC
۰
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۳
۲
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Ulverstone
۳
۳
Somerset
Finished
۱۰:۴۵
Taroona
۳
۰
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Northern Rangers FC
۴
۰
Burnie United
Finished
۰۹:۰۰
Hobart United
۶
۱
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Launceston United
۶
۰
Riverside Olympic Reserves
Finished
۱۰:۳۰
New Town Eagles
۳
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Japan
J3 League
Ehime FC
۱
۰
Kagoshima United
inprogress
۱۴:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
SC Sagamihara
inprogress
۱۴:۰۰
Yokohama S.C.C
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Nagano Parceiro
inprogress
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
United States
USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Las Vegas Lights
۳
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۷:۰۰
Japan
J2 League
Vegalta Sendai
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۱:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Blaublitz Akita
inprogress
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Oita Trinita
inprogress
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Igilik
inprogress
۱۵:۳۰
FK Kyran
۳
۰
FC Astana Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
United States
MLS
FC Cincinnati
۱
۰
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Iceland
1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۴
۱
Thor Akureyri
Finished
۰۱:۰۰
United States
USL Women
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۳
۲
Santa Clarita Blue Heat (W)
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۰
Celaya
Finished
۰۶:۳۵
Australia
NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
Sturt Lions
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۰
۳
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide City
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Adelaide United U21
inprogress
۱۴:۴۵
Australia
NPL Youth Queensland
Southside Eagles U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane City U23
۱
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۴۵
Moreton Bay Utd U23
۲
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۰:۴۵
Peninsula Power U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۷:۰۰
Western Pride FC U23
۳
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Roar U23
Finished
۱۰:۴۵
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۰۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane Roar NPL
Finished
۱۳:۰۰
Moreton Bay United
۶
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
World
Friendly Club Matches
TS Wisla Krakow
۲
۰
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
AC Sparta Praha
۲
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw II
۱
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۴:۳۰
PFK Botev Vratsa
۲
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko
۲
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
Stomil Olsztyn
۱
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۴:۳۰
Widzew Lodz
۱
۰
GKS 71 Tychy
inprogress
۱۴:۳۰
AS Monaco
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۳۰
FK Humenne
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۰۰
MFK Kosice
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
LKS Lodz
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
KS Ruch Chorzow
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۳
Wisla Plock
inprogress
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC
۳
۲
BFC Siofok
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۱
۳
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
GKS Dospel Katowice
۰
۰
Gornik Polkowice
inprogress
۱۴:۳۰
FK Pribram
۱
۴
FC Hradec Kralove
inprogress
۱۴:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Skra Czestochowa
inprogress
۱۴:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۳
۲
Pogon Siedlce
inprogress
۱۴:۳۰
VSG Altglienicke
۰
۰
Hertha BSC Berlin II
inprogress
۱۵:۳۰
Hannover 96
۰
۰
FSV Duisburg
inprogress
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
VfL Bochum
inprogress
۱۵:۳۰
Podbrezova
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Midtjylland
-
-
OB Odense
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
-
-
Karlsruher SC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brondby I.F.
-
-
Hvidovre IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۱۹:۰۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۰
۱
Balestier Khalsa FC
inprogress
۱۴:۰۰
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
-
-
Shandong Luneng
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Wuhan Yangtze River
-
-
Shanghai SIPG
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Tianjin Teda
-
-
Meizhou Hakka
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Australia
NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۰۰
Avondale FC
۵
۱
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong City
۱
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۱:۱۵
Australia
Western Australia State League 1
Western Knights SC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۲
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۰
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۱
۲
Devonport City
Finished
۱۱:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors
۴
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۱
۱
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taroona (W)
۰
۸
Clarence Zebras (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide University
۰
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۰
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۴
۰
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۵
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۵
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Victoria 2
Brunswick City
۱
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Langwarrin SC
۱
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۲
۱
Werribee City
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۵
North Geelong Warriors
Finished
۱۰:۳۰
United States
NPSL
Alexandria Reds
۲
۳
Virginia Beach United
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland SC
۱
۲
Pittsburgh Hotspurs
Finished
۰۳:۳۰
SC Brave Lions
۱
۲
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۲
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
Manukau United
۶
۰
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Cooma Tigers U23
۳
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Belconnen United U23
۳
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۰۰
O'Connor Knights U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
Argentina
Primera B Nacional
Instituto de Cordoba
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۴:۳۰
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
Chile
Copa Chile
CSD San Antonio Unido
۱
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
-
-
Ida-Virumaa FC Alliance
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Stirling Lions
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۳:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۵
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۴
۰
Perth Glory Youth
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United
۱
۳
Albany Creek
Finished
۱۳:۴۵
Grange Thistle SC
۲
۰
Magic United TFA
inprogress
۱۴:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۳
۰
South Melbourne (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Alamein FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Dangjin Citizen FC
۰
۳
Ulsan Citizen
Finished
۱۱:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Paju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Cheongju City FC
۰
۰
Siheung Citizen
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
South Melbourne U21
۷
۱
Green Gully U21
Finished
۰۷:۴۵
Avondale Heights U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۴۵
Dandenong City SC U21
۳
۲
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۹:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U21
۱
۳
Heidelberg United U21
Finished
۱۰:۳۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۵۰
Port Melbourne U21
۰
۱
Oakleigh Cannons U21
inprogress
۱۴:۰۰
United States
WPSL
SA Corinthians FC (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Chicago KICS (W)
۲
۱
Midwest Select SA Muskrats (W)
Finished
۰۴:۳۰
Indios Denver (W)
۱
۳
Colorado Pride (W)
Finished
۰۵:۳۰
Utah Surf SC (W)
۱
۳
La Roca FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Ramon FC (W)
۳
۱
Academica SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۴
Rubio nu
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۴۵
Australia
FNT Darwin Premier League
Casuarina FC
۱
۱
Mindil Aces
inprogress
۱۵:۰۰
Hellenic Athletic Club
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NSW Premier League Youth
Wollongong Wolves FC U20
۴
۲
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۱۵
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Sydney FC U20
inprogress
۱۴:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۷
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap NPL (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Sydney FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Wollongong Wolves FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
New South Wales League One
St George City FA
۴
۱
St. George Saints
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
Northern Tigers
۱
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۰
۵
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۱
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Bayside United
۴
۱
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۲:۳۰
The Lakes
۶
۳
Western Spirit
Finished
۱۲:۳۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۲
Southport Warriors
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۰
Runaway Bay Green
Finished
۱۲:۳۰
Palm Beach Sharks
۲
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
Toowong
۰
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL League Two
Charlotte Eagles
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۳
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
Real Central New Jersey
۳
۲
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۳:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Australia
NPL Victoria 3
Ballarat City
۰
۴
Melbourne City NPL
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory U21
۲
۱
Springvale White Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۱
Nunawading City
Finished
۱۲:۳۰
North Sunshine Eagles
۲
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Inglewood United U20
۳
۳
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۷
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۰
Balcatta U20
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۶
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide University SC Reserves
۲
۲
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۲
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۵
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
United States
MLS Next Pro League
Rochester New York FC
۰
۰
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۳
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Belconnen United
۲
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۱
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
O'Connor Knights
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Malaysia
Liga M3
Kijang Rangers FC
۲
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Respect FC
۰
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۰
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
Malaysia
Super League
Negeri Sembilan
-
-
Pahang
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Kazakhstan
2nd League
Tobol Kostanay Reserves
۱
۱
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
IL Sandviken
۰
۱
Nordstrand
inprogress
۱۴:۳۰
Froya
۳
۰
Grei
inprogress
۱۵:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۲
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
President's Cup
Barito Putra
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
Singapore
NFL Division 1
Katong FC
۱
۲
Project Vaults Oxley SC
Finished
۱۳:۳۰
Yishun Sentek Mariners FC
۰
۰
Singapore Khalsa Association
inprogress
۱۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Chungnam Asan
۳
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۵:۳۰
Cambodia
Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۳:۱۵
Naga World FC
۱
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Australia
Queensland Premier League Women
Peninsula Power (W)
۲
۲
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
SWQ Thunder (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
China
League One
Qingdao Youth Island
۰
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Sunshine Coast Fire
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Southside Eagles
۲
۱
Caboolture
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jeonju Citizen
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Gangwon FC Reserves
۲
۰
Seoul United
Finished
۱۲:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۲:۳۰
Chungju Citizen
۳
۰
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۲
Chuncheon FC
inprogress
۱۴:۳۰
Japan
J4 League
Honda Lock
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۸:۳۰
Yokogawa Musashino
۰
۳
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Cup Women
Adelaide University Reserves (W)
۰
۶
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
Metro United (W)
۱
۴
Adelaide City (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۱
۳
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۰۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
North Geelong U21
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues U21
۲
۲
Werribee City U21
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City SC U21
۱
۲
Pascoe Vale U21
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Fitzroy City
۳
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۲:۴۵
Beaumaris
۱
۲
South Springvale
Finished
۱۳:۳۰
Tanzania
Premier League
Coastal Union
۰
۱
Kagera Sugar
inprogress
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Geita Gold FC
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Steinkjer
-
-
Kolstad
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
IL Brodd
-
-
Djerv 1919
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro Rinpung
۰
۰
Friends United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Strommen IF
۰
۰
Staal Jørpeland
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Raufoss 2
۰
۰
Spjelkavik
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
Edgeworth Eagles Reserves
۳
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
Ateitis Vilnius
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
inprogress
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League 2
BHTS Quang Nam
۱
۱
XSKT Can Tho
inprogress
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۱
۰
Long An
inprogress
۱۴:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۰
۰
Tuan Tu Phu Tho
inprogress
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Khaan Khuns Erchim
۳
۳
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
CA Samborondon
۰
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Aampetra
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Cancelled
۰۴:۳۰
Iceland
4. Deild
Lettir
۳
۵
Berserkir
Finished
۰۰:۳۰
Mauritania
Division 1
ASC Tidjikja
۱
۱
ASC Garde Nationale
Finished
۰۰:۱۵
Belarus
Premier League
FC Isloch Minsk Raion
-
-
FC Gomel
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید