0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Kawasaki Frontale
۰
۴
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۲
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۴
۴
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۳
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۵:۰۰
Vissel Kobe
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۶
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Defensa y Justicia
۰
۲
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
LDU Quito
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Palmeiras
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Emelec Guayaquil
۷
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Banfield
Finished
۰۲:۴۵
Union La Calera
۳
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
Republic of Korea
FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۳۰
Bucheon FC 1995
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۳
۱
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Korail
۳
۴
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۱
۲
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
Ulfarnir
۴
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group E
Independiente Medellin
۱
۱
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Internacional RS
۵
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۵:۰۰
Japan
J2 League
Vegalta Sendai
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۵:۰۰
Grulla Morioka
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۲
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۰
۳
Albirex Niigata
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Velez Sarsfield
۴
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group H
Universidad Catolica
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۲
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
AA Ponte Preta
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۵:۰۰
Sport Club do Recife
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Balcatta
۱
۵
Stirling Lions
inprogress
۱۵:۳۰
Cockburn City
۰
۱
Gwelup Croatia SC
inprogress
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
BKMA Yerevan
-
-
Alashkert
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Noah Artsakh
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
FC Van Charencavan
۲
۱
Noravank
Finished
۱۴:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
Honduras Progreso Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
Iceland Cup
Dalvik/Reynir
۲
۰
Thor Akureyri
Finished
۰۰:۱۵
Tanzania
Premier League
Mbeya Kwanza FC
۲
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
-
-
Mtibwa Sugar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
Australia
FFA Cup
Mitchelton FC
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Cancelled
۱۴:۰۰
Pine Hills
۰
۰
Logan Lightning
inprogress
۱۴:۰۰
Northern Tigers
۶
۱
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Sydney United
۱
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۴:۰۰
Cameroon
Championship Women
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Caiman Filles Douala (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lekie Filles FC (W)
۱
۰
Renaissance de Figuil (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Japan
J3 League
Gainare Tottori
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Premier League
Energiya Khabarovsk
۱
۰
FK Khimki
Finished
۱۴:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Eyupspor U19
۳
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray U19
۴
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۴:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۳
۲
Kayserispor U19
Finished
۱۴:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Guayaquil SC
۲
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
Norway
U19 Elite League
FK Bodo/Glimt U19
۱
۴
Tromso U19
inprogress
۱۶:۳۰
Thailand
League Cup
Buriram United FC
۱
۰
Chiangrai United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Chonburi FC
۰
۱
Prachuap FC
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig
Iskenderun
-
-
76 Igdir Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Muravera
۱
۰
FC Aprilia
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Carbonia Calcio
۲
۱
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Bangladesh
Championship League
Uttara FC
۰
۰
Azampur FC Uttara
inprogress
۱۶:۴۵
Kenya
National Super League
Muranga Seal
۱
۰
Naivas FC
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Gremio RS U20 (W)
۱
۲
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۱۶:۰۰
India
Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Arrows FC
Finished
۱۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
A League All Stars
۲
۳
FC Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۲
۶
Clarence Zebras (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Cooks Hill United
۵
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Broadmeadow Magic
-
-
Weston Workers
Abandoned
۱۳:۳۰
Malaysia
U19 Cup
Sabah U19
۲
۰
Sarawak U19
Finished
۱۲:۴۵
Kuala Lumpur FA U19
۱
۳
Johor Darul Takzim U19
Finished
۱۳:۱۵
United States
USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۱
۱
Asheville City
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۳
۲
Real Central New Jersey
Finished
۰۴:۰۰
East Atlanta FC
۱
۳
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
FC Florida U23
۰
۰
FC Weston
inprogress
۲۳:۳۰
Canada
Championship
HFX Wanderers FC
۱
۲
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL Championship
New Mexico United
۷
۰
Phoenix Rising
Finished
۰۵:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۳
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Mongolia
2nd League
Alliance
۲
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
Slovakia
3. Liga
PSC Pezinok
۰
۰
SK Bernolakovo
Interrupted
۲۰:۳۰
Romania
Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۶
۱
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۲:۳۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۰
Rithisen
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
LFF Cup
BFA Vilnius
۰
۶
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید